DreamStallion yra uždarytas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DreamStallion yra uždarytas

Tavo Svajonių žirgynas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Hipodromas Nr.1

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
~Fryziuke~


Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

Hipodromas Nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hipodromas Nr.1   Hipodromas Nr.1 Icon_minitimeSk. 07 20, 2008 6:05 pm

Hipodromas Nr.1 Hipod1
Hipodromas Nr.1 Hipodr1
Atgal į viršų Go down
https://dreamstallion.forumlt.com
Johnny Depp
Arklininkas, Kalvis
Arklininkas, Kalvis
Johnny Depp


Pranešimų skaičius : 185
Join date : 2008-07-20
Age : 31
Miestas : wln

Hipodromas Nr.1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hipodromas Nr.1   Hipodromas Nr.1 Icon_minitimePir. 07 21, 2008 12:12 pm

aš su savo blogiu ateinu į adminės parodytą aikštę konkūrui.ant jo užšoku ir paraginu tas pradeda eit atbulom -gaidy tu man čia pakukuosi dar- ir pradedu daužyt steku.tas stoja piestu ir kai nusileidžia ima varyt o aš rėkiu -wooohooooo Exclamation o čia tai greitis XD- jis peršoka aikštės pagrindinę tvorą ir mes artinamės prie kliūties.iš tolo atrodo kad 1,20 kokių tai tikrai ir peršokęs sustoja.-ale neišauklėtasXD- tada paraginu riščia ir peršokam kryžiukus man rods 60,70.-šaunuolis-.trinkteliu steku ir jis pasileidžia riščia ir prie kliūties 1,10 pasibaido ir staigiai sustojo o aš vos neskridau -ah tu b*** man pagiedok čia dar- ir pradeda ožius mėtyt o aš trankau su steku kiek galiu ir prijojam 1,30 kliūtį ir jį smrkiai paraginu ir peršoka Exclamation afygėc koks asilas... tada išjojam ir jojam į didelį hipodromą Hipodromas Nr.1 833325 XD
Atgal į viršų Go down
 
Hipodromas Nr.1
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Hipodromas Nr.2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DreamStallion yra uždarytas  :: Jojimo vietos :: ~Hipodromai~-
Pereiti į: