DreamStallion yra uždarytas

Tavo Svajonių žirgynas
 
rodiklisrodiklis  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Taisyklės

Go down 
AutoriusPranešimas
~Fryziuke~
Žirgyno Savininkė, Stilistė
Žirgyno Savininkė, Stilistė
avatar

Pranešimų skaičius : 849
Join date : 2008-07-14
Miestas : Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Taisyklės   Antr. 07 15, 2008 7:20 pm

2. LANKYTOJŲ TEISĖS IR PAREIGOS
2.1. Lankytojas turi teisę:
2.1.1. reikalauti, kad atsakingas Vandens pramogų parko darbuotojas supažindintų su šiomis taisyklėmis prieš lankytojui pradedant naudotis Vandens pramogų parko teikiamomis paslaugomis.
2.1.2. naudotis Vandens pramogų parko paslaugomis tik apmokėjęs pasirinktos trukmės mokestį už apsilankymą šiame parke ar kitais operatoriaus nustatytais būdais įgijęs teisę naudotis Vandens pramogų parke teikiamomis paslaugomis.
2.1.3. reikalauti, kad operatorius atlygintų lankytojo patirtą žalą šiose taisyklėse ir LR teisės aktuose nustatyta tvarka.
2.2. Lankytojas įsipareigoja:
2.2.1. būdamas Vandens pramogų parke ir naudodamasis jame teikiamomis paslaugomis, griežtai laikytis šiose taisyklėse nustatytų reikalavimų ir rekomendacijų.
2.2.2. būdamas Vandens pramogų parke nešioti ir naudotis tik jam priskirta elektronine apyranke, kurioje yra nustatyto dydžio kreditas.

3. OPERATORIAUS TEISĖS IR PAREIGOS
3.1. Operatorius turi teisę:
3.1.1. į Vandens pramogų parką neįleisti asmenų, kurių elgesys gali sutrikdyti Vandens pramogų parko tvarką, kelti pavojų kitų lankytojų saugumui, higieninei Vandens pramogų parko būklei ir / ar prieštarautų visuomenėje priimtoms elgesio normoms.
3.1.2. į Vandens pramogų parką neįleisti asmenų, jei jie nesutinka laikytis šių taisyklių.
3.1.3. bet kuriuo metu pakeisti Vandens pramogų parke teikiamų paslaugų sąrašą ir / ar jų įkainius be išankstinio įspėjimo.
3.1.4. pašalinti iš Vandens pramogų parko lankytojus, kurie, nepaisydami perspėjimo, pažeidžia Vandens pramogų parko taisykles. Tokiu atveju pinigai lankytojams negrąžinami.
3.2. Operatorius įsipareigoja:
3.1.5. laikantis atitinkamų LR norminių teisės aktų reikalavimų ir šių taisyklių nuostatų teikti lankytojams paslaugas Vandens pramogų parke.

4. REKOMENDACIJOS LANKYTOJAMS
4.1. Vandens pramogų parko administracija rekomenduoja Vandens pramogų parke planuojantiems pramogauti lankytojams įsitikinti, kad jų sveikatos būklė leidžia naudotis jame teikiamomis paslaugomis.
4.2. Atsižvelgiant į Vandens pramogų parke esančių pramogų įvairovę, taip pat į konkrečių lankytojų fizinę ar psichinę būklę, tam tikros pramogos lankytojams gali būti nerekomenduojamos.
4.3. Lankytojams, nešiojantiems bet kokios rūšies akinius, rekomenduojama naudotis Vandens pramogų parke teikiamomis paslaugomis tik pritvirtinus prie akinių raištelius.
4.4. Lankytojams primygtinai rekomenduojama į Vandens pramogų parką nesinešti brangių ir vertingų daiktų (papuošalų, grandinėlių, žiedų, laikrodžių, mobilių telefonų ir pan.), kurie gali sugesti dėl drėgmės arba būti pamesti.
4.5. Lankytojams primygtinai nerekomenduojama naudotis Vandens pramogų parke teikiamomis paslaugomis užsidėjus bet kokio tipo papuošalus ar kitus juvelyrinius dirbinius.
4.6. Su konkrečių paslaugų teikimu susijusios rekomendacijos yra nustatytos kituose šių taisyklių skyriuose.


6. DRAUDIMAI BASEINŲ IR VANDENS NUSILEIDIMO TAKELIŲ ZONOSE
Baseinų zonose draudžiama:
6.1. neštis pripučiamus ratus, skirtus ne tam tikro tipo nusileidimo takeliams ar atrakcionams;
6.2. neštis savo pramogų inventorių (kamuolius, žaislus ir pan.);
6.3. vaikams iki 7 metų maudytis atvirame baseine be plaukmenų (ant rankų maunamų gelbėjimosi ratų), gelbėjimosi liemenių;
6.4. šokinėti į baseiną nuo jo krašto, bėgioti baseino kraštu, plaukioti vietose, kur tai yra draudžiama;
6.5. nardyti į baseiną;
6.6. įlipti į baseinus, sūkurines vonias ar išlipti iš jų ne tam skirtose vietose;
6.7. vaikams iki 3 metų maudytis baseine be sauskelnių, specialiai skirtų naudojimui vandenyje;
6.8. pažeisti instrukcijas ir taisykles, nustatančias takelių bei kitų atrakcionų naudojimosi būdą ir tvarką. Iškilus neaiškumams rekomenduojama kreiptis į gelbėtojus.

Nusileidimo takelių zonose draudžiama:
6.9. leistis nusileidimo takeliais lankytojams, kurie neatitinka tų takelių taisyklėse nurodytų reikalavimų.
6.10. leistis nusileidimo takeliais naudojantis pagalbinėmis priemonėmis, išskyrus specialius pripučiamus ratus.
6.11. įlipti į nusileidimo takelio angą degant raudonai šviesai arba draudžiant Vandens pramogų parko personalui (gelbėtojams);
6.12. sudaryti situacijas, kurios galėtų pakenkti kitiems Vandens pramogų parko lankytojams.
6.13. įsibėgėjus įšokti į nusileidimo takelio angą, siekiant padidinti slydimo greitį ar atlikti atrakcionų viduje kitus neleistinus veiksmus (verstis, iššokti iš pripučiamų ratų ir kt.);
6.14. slidinėti grupėmis;
6.15. slidinėti kitokiomis pozicijomis, nei yra nurodytos informacijoje ir taisyklėse prie nusileidimo takelių;
6.17. naudotis nusileidimo takeliais apsvaigus nuo alkoholio, narkotinių ir / ar psichotropinių medžiagų;
6.18. naudotis nusileidimo takeliais asmenims, kuriems sugipsuotos ar sutvarstytos galūnės;
6.19. leistis nusileidimo takeliais tuomet, kai personalas (gelbėtojai) draudžia tai daryti;
6.20. leistis nusileidimo takeliais tuomet, kai dėl techninių kliūčių sustabdytas jų veikimas;
6.21. mūvėti rankinius laikrodžius, auskarus, grandinėles ar kitus juvelyrinius dirbinius, galinčius padaryti žalą lankytojams ir / ar Vandens pramogų parko inventoriui;
6.22. naudotis neveikiančiais atrakcionais;
6.23. vandens nusileidimo takeliais naudotis nėščioms moterims;
6.24. lankytojams, nemokantiems plaukti, naudotis atrakcionu „Rapa Nui bedugnė“, kurio gylis – 3 metrai ir 60 centimetrų;
6.25. nusileidus vandens nusileidimo takeliu būtina kuo greičiau palikti nusileidimo baseinėlį;
6.26. lankytojas įsipareigoja naudotis visais atrakcionais taip, kaip to reikalauja atitinkamo atrakciono taisyklės;
6.27. Vandens pramogų parko lankytojai privalo laikytis atskirų taisyklių bei nuorodų, pateikiamų kiekvieno nusileidimo takelio pradžioje.

7. ELGESIO TAISYKLĖS PIRČIŲ ZONOJE
7.1. Pirčių zonoje lankytojai prašomi netriukšmauti.
7.2. Pirčių erdvėje privaloma turėti rankšluostį. Neturint rankšluosčio, jį galima išsinuomoti III aukšto bare.
7.3. Prieš įlipant į baseinus, sūkurines vonias, prieš įeinant į pirtis bei jomis pasinaudojus, taip pat pasinaudojus tualetu būtina nusiprausti duše.
7.4. Į sausas pirtis galima įeiti tik turint rankšluostį, kurį pirtyje būtina pasitiesti ant medinių gultų po visu kūnu.
7.5. Šlepetes reikia palikti prie įėjimo į sausąją pirtį.
7.6. Poilsio zonose ant krėslų ir gultų privalu po visu kūnu pasitiesti rankšluostį.
7.7. Pirčių zonose rekomenduojama nenešioti papuošalų.
7.8. Pirtyse negalima užsiimti vietų iš anksto.
7.9. Pirtyse draudžiama:
7.9.1. Atsinešti ir naudoti savo užpilus, ekstraktus ir vantas.
7.9.2. Patiems pilti vandenį ant akmenų.
7.9.3. Naudoti kosmetines priemones.
7.9.4. Reguliuoti pirčių patalpose esančius prietaisus.

8. ATSAKOMYBĖ
8.1. Lankytojas, padaręs žalą Vandens pramogų parkui, jame esančiam turtui, lankytojų turtui ir / ar sveikatai, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. Už žalą, kurią padaro nepilnamečiai, negalią turinčių asmenų asmenys, atsako jų tėvai ar globėjai.
8.2. Nepilnamečių tėvai, globėjai ar kiti juos lydintys pilnamečiai asmenys yra atsakingi už kartu atvykusių nepilnamečių, negalią turinčių asmenų supažindinimą su Vandens pramogų parko taisyklėmis ir už šių taisyklių laikymąsi.
8.3. Lankytojas privalo sumokėti 200 Lt baudą, jeigu naudojasi kitos kategorijos arba ne jam priskirta apyranke.
8.4. Jei yra žinoma vyresnio nei 15 metų lankytojo, kuris pametė jam suteiktą elektroninę apyrankę, buvimo parke trukmė, išnaudoto kredito dydis ar kiti galintys identifikuoti duomenys (spintelės numeris, foto nuotrauka ir kt.), jis išeidamas moka operatoriui 50 litų baudą už prarastą apyrankę ir apmoka už Vandens pramogų parke įsigytas prekes bei suteiktas paslaugas. Jei vyresnis nei 15 metų lankytojas, kuris pametė jam suteiktą elektroninę apyrankę, nėra atpažįstamas pagal anksčiau paminėtus požymius, tuomet jis moka 150 Lt baudą. Jei yra žinoma lankytojo 7 – 17 metų, kuris pametė jam suteiktą elektroninę apyrankę, buvimo parke trukmė, išnaudoto kredito dydis ar kiti galintys identifikuoti duomenys (spintelės numeris, foto nuotrauka ir kt.), mokama operatoriui 40 litų bauda už prarastą apyrankę ir apmokama už Vandens pramogų parke įsigytas prekes bei suteiktas paslaugas. Jeigu 7 – 17 metų lankytojas, kuris pametė jam suteiktą elektroninę apyrankę, nėra atpažįstamas pagal anksčiau paminėtus požymius, tuomet mokama 70 Lt baudą. Už prarastą drabužinės numeriuką mokama 15 litų bauda. Už sugadintą ar negrąžintą rankšluostį lankytojas privalo sumokėti 40 Lt baudą, o už chalatą – 100 Lt baudą.

ATMINKITE, JOG PATYS ESATE ATSAKINGI UŽ SAVO IR KITŲ VANDENS PRAMOGŲ PARKO LANKYTOJŲ SAUGUMĄ![/center]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://dreamstallion.forumlt.com
 
Taisyklės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DreamStallion yra uždarytas  :: Pramogos Raiteliams :: ~Vichy Vandens Parkas~-
Pereiti į: