DreamStallion yra uždarytas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DreamStallion yra uždarytas

Tavo Svajonių žirgynas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Stiletto[Sav.Horsepuke]

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Horsepukė
Apjodinėtoja, Išjodinėjimo Trenere, Ištvermės Trenerė, Eskapada de Ville Globėja
Apjodinėtoja, Išjodinėjimo Trenere, Ištvermės Trenerė, Eskapada de Ville Globėja
Horsepukė


Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2008-07-28
Miestas : Vilnius

Stiletto[Sav.Horsepuke] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Stiletto[Sav.Horsepuke]   Stiletto[Sav.Horsepuke] Icon_minitimePir. 07 28, 2008 1:39 pm

Stiletto[Sav.Horsepuke] A9f38d25fa8b9b3cba5aeedb113e8dfb111

Žirgo vardas~ Stiletto
Žirgo veislė~ Hanoveris
Žiro amžius~ 5 metai
Žirgo lytis~ Eržilas
Žirgo paskirtis~ Išjodinėjimas, konkūras

Stiletto[Sav.Horsepuke] 1335b4acff1f6c86a4d15d0624f62289532

~Svarbios datos~

2008 metai:

Liepos 28 savininko pasikeitimas

Stiletto[Sav.Horsepuke] Ad26c762ab09b43a57f559cee840e12a876


Paskutinį kartą redagavo Horsepukė, Kv. 08 21, 2008 10:28 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Pasagėlė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Žirgyno Direktorė, Lenktynių Trenerė, Jojimo Trenerė, Veterinarė, Laikraščių Redaktorė
Pasagėlė


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2008-07-19
Miestas : Vilnius

Stiletto[Sav.Horsepuke] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiletto[Sav.Horsepuke]   Stiletto[Sav.Horsepuke] Icon_minitimePir. 07 28, 2008 3:28 pm

~Veterinarės užrašai~

*Atlikti skiepai nuo vasarą plintančių ligų
*Apžiūrėti dantys-Sveiki
*Apžiūrėtas visas kūnas-žaizdų nerasta.

Išvados~Žirgas sveikas,tik gal biški išsigandęs nes jam ši aplinka-nauja.Su laiku-praeis.Patartina kolkas nejoti.
Atgal į viršų Go down
Horsepukė
Apjodinėtoja, Išjodinėjimo Trenere, Ištvermės Trenerė, Eskapada de Ville Globėja
Apjodinėtoja, Išjodinėjimo Trenere, Ištvermės Trenerė, Eskapada de Ville Globėja
Horsepukė


Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2008-07-28
Miestas : Vilnius

Stiletto[Sav.Horsepuke] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiletto[Sav.Horsepuke]   Stiletto[Sav.Horsepuke] Icon_minitimeAntr. 07 29, 2008 9:52 am

Typenu arklidėmis... Prienu prie Stiletto, pasižiūriu į jo gardą, Stiletto[Sav.Horsepuke] 11276 o jis guli. Sleep Tyliai praveriu gardo vartelius, įeinu į gardą, tada prieinu prie Stiletto jis -žvilgteli į mane. Tada aš iš kišenės išsitraukiu obuoliuka Stiletto[Sav.Horsepuke] 908849 Ir duodu savo mažyliui.
- Na, kelkis mažuti. Paeinu į šoną ir jis atsistoja tada nusipurto.
Kagi, pasiėmusi šepečius šveičiu jo kūną, vėliau iššukuoju karčius ir uodegą, o tad aimuosi kanopų.
Pasiemu jo kantara ir kordą. Uždedu kantariuką priseu kordą ir tada susimastau kur eisim ir stiga dinteli mintis kad aš Jį galiu paleisti ganykloje.
Atsidarau gardo vartus ir abu linsmai ištipenam is gardo.. Stiletto[Sav.Horsepuke] 36473

~...~

Pokelių valandų parsivedu savo kukuliuka iš ganyklos. Nusegu korda ir nuimu kantariuką. Tada truputi pašukuoju ir iškrapštau kanopas. Apsikabinu jo kaklą. Apsikabinus prabuvau gal kelias minutes.. Veliau pasiemu morkyte Stiletto[Sav.Horsepuke] 315612 ir duodu savo gražuoliui.
-Na iki, mužuli. Ir pabučiuju i nosyte.
Atgal į viršų Go down
Horsepukė
Apjodinėtoja, Išjodinėjimo Trenere, Ištvermės Trenerė, Eskapada de Ville Globėja
Apjodinėtoja, Išjodinėjimo Trenere, Ištvermės Trenerė, Eskapada de Ville Globėja
Horsepukė


Pranešimų skaičius : 81
Join date : 2008-07-28
Miestas : Vilnius

Stiletto[Sav.Horsepuke] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiletto[Sav.Horsepuke]   Stiletto[Sav.Horsepuke] Icon_minitimeTr. 07 30, 2008 2:43 pm

Sliūkinu arklidėmis... Kai buvau netoli Stiletto gardo, jis meiliai iškišo snukei pro garda ir garsiai sugugeno.
-Sveikas Zuikeli.
Pasisveikinu ir duodu jam obuoliuka Stiletto[Sav.Horsepuke] 908849
Tada puolu šukuoti žirgą, iššukuoju kūną, tada imuosi karčių ir uodegos, o tada krapštau kanopas.
-Koks tu spindintis dabar Stiletto[Sav.Horsepuke] 7662
Pradedu arklėną balnoti. Uždedu kantariuką, uždedu balnelį, prisegu paršimus, o tada prisegu kordą. Mes išeiname iš arklidžių.


~...~...~

Grįžtam iš aikštelės. Aš Jį nubalnoju, tada dar truputuką pašukuoju ir iškrapštau kanopėles.
Na, ka mažiau aš jau einu.
Oi, vos neužmiršau duoti tau morkytes, na, imk Stiletto[Sav.Horsepuke] 315612 ir aš jau lekiu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stiletto[Sav.Horsepuke] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stiletto[Sav.Horsepuke]   Stiletto[Sav.Horsepuke] Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Stiletto[Sav.Horsepuke]
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Doubles[Sav.Horsepuke]
» Comandor[Sav.Horsepuke]
» Waverly[Sav.Horsepuke]
» Galgau[Sav.Horsepuke]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
DreamStallion yra uždarytas  :: Žirgyno Patalpos :: ~Arklidės II~-
Pereiti į: